+38 (097) 327 18 68
+38 (099) 268 53 44

Оренда яхт і катерів в Києві

Оренда яхт і катерів в Києві

ВІТРИЛЬНІ    МОТОРНІКАТЕРИ

KATERA.in.UA - Це:

 •  Досвід яхтингу - 20 років
 •  Виконано більше 35 000 рейсів
 •  Обслужено більше 20 000 клієнтів
 •  Більше 120 яхт і катерів
 •  Гарантоване бронювання
 •  Завжди оперативно відповідаємо
 •  Кваліфіковано консультуємо (в штаті діючі яхтсмени)
 •  Чесна ціна без прихованих платежів
 •  Самий якісний кейтеринг
 •  Унікальна візуалізація флоту: FOTO+VIDEO+3D
 •  Тільки актуальні матеріали

Про нас

У 2002 році на базі яхт-клубу «Водник» яхтове рух альтруїстів-яхтсменів переросло в професійний комерційний проект, який об'єднав шкіперів і власників яхт практично з усіх київських яхт-клуб і стоянок. А наша закоханість в яхтінговую стихію трансформувалася в нашу місію - популяризація і розвиток яхтингу на річці Дніпро і його водосховищах, а також залучення тих, хто вважає цей відпочинок лише для еліти суспільства.

Наші капітани мають багаторічний досвід і знання водної акваторії з прибережними зонами, а також вміння зробити відпочинок цікавим за допомогою проведення майстер-класів з управління яхтами. Ми активно розширюємо флот і продумуємо різноманітні маршрути для хорошого і різнобічного відпочинку.


Крім яхтингу в Києві та околицях ми збираємо групи бажаючих на зарубіжний яхтинг разом з нашими досвідченими шкіпера і шкіпер-випускниками, які щорічно повинні практикуватися за кордоном.
Ми клієнтоорієнтованої тому дуже раді нашим гостям, які, як показала практика, звертаються до нас знову і знову. А для шановних новачків оголошуємо

5 ОСНОВНИХ ПРИНЦИПІВ НАШОЇ РОБОТИ:

- гарантія порядності і надійності (Щоб розвіяти будь-які сумніви ми беремо оплату тільки на борту, а у випадках безготівкової форми оплати - укладаємо договори з наданням документів що регламентують комерційну діяльність, а також документів Держреєстру на введення в експлуатацію плавзасоби. Резерв судна тримаємо до вашого остаточного рішення. А також завжди раді вас бачити у себе на базі для перегляду яхт і відпочинку

- у нас точні і найнижчі в Києві тарифи на оренду яхт і катерів (цьому сприяє велика конкуренція судів в цьому сегменті і наша чесна відкрита позиція, - ми не пропонуємо яхти низької якості і по неконкурентоспроможним цінами)

- грамотний вибір плавзасобів (ми дуже дорожимо клієнтами, тому запропонуємо вам максимально відповідний тип судна для вашої компанії з урахуванням: невисокою вартістю, зручного розташування і якості причалу в залежності від маршруту проходження і вашого місцезнаходження, кількості гостей для яхтингу, застілля, церемонії і т.п. Проконсультуємо про слабких і сильних сторонах цікавить вас яхти / катера)

- цікаве проведення часу (ми не дамо вам нудьгувати, для чого безкоштовно влаштуємо майстер-клас з управління яхтою, а також розповімо про тонкощі яхтового справи; запропонуємо водні атракціони зі своєї бази або з сусідніх марин)

- смачне і практичне рішення застілля (порекомендуємо і підкажемо як зовсім недорого, комфортно і дуже смачно провести свій відпочинок на борту і зеленої пристані; світ не стоїть на місці - ми прихильники кращих тенденцій кейтерингу)