+38 (097) 327 18 68
+38 (099) 268 53 44

 Oренда яхт і катерів в Києві

Аренда яхт в Киеве

вітрильнікатера   моторні

Послуги кухаря

Розваги

Про нас

У 2002 році на базі яхт-клубу «Водник» яхтове рух альтруїстів-яхтсменів переросло в професійний комерційний проект, який об'єднав шкіперів і власників яхт практично з усіх київських яхт-клуб і стоянок. А наша закоханість в яхтінговую стихію трансформувалася в нашу місію - популяризація і розвиток яхтингу на річці Дніпро і його водосховищах, а також залучення тих, хто вважає цей відпочинок лише для еліти суспільства.

Наші капітани мають багаторічний досвід і знання водної акваторії з прибережними зонами, а також вміння зробити відпочинок цікавим за допомогою проведення майстер-класів з управління яхтами. Ми активно розширюємо флот і продумуємо різноманітні маршрути для хорошого і різнобічного відпочинку.


Крім яхтингу в Києві та околицях ми збираємо групи бажаючих на зарубіжний яхтинг разом з нашими досвідченими шкіпера і шкіпер-випускниками, які щорічно повинні практикуватися за кордоном.
Ми клієнтоорієнтованої тому дуже раді нашим гостям, які, як показала практика, звертаються до нас знову і знову. А для шановних новачків оголошуємо

5 ОСНОВНИХ ПРИНЦИПІВ НАШОЇ РОБОТИ:

- гарантія порядності і надійності (Щоб розвіяти будь-які сумніви ми беремо оплату тільки на борту, а у випадках безготівкової форми оплати - укладаємо договори з наданням документів що регламентують комерційну діяльність, а також документів Держреєстру на введення в експлуатацію плавзасоби. Резерв судна тримаємо до вашого остаточного рішення. А також завжди раді вас бачити у себе на базі для перегляду яхт і відпочинку

- у нас точні і найнижчі в Києві тарифи на оренду яхт і катерів (цьому сприяє велика конкуренція судів в цьому сегменті і наша чесна відкрита позиція, - ми не пропонуємо яхти низької якості і по неконкурентоспроможним цінами)

- грамотний вибір плавзасобів (ми дуже дорожимо клієнтами, тому запропонуємо вам максимально відповідний тип судна для вашої компанії з урахуванням: невисокою вартістю, зручного розташування і якості причалу в залежності від маршруту проходження і вашого місцезнаходження, кількості гостей для яхтингу, застілля, церемонії і т.п. Проконсультуємо про слабких і сильних сторонах цікавить вас яхти / катера)

- цікаве проведення часу (ми не дамо вам нудьгувати, для чого безкоштовно влаштуємо майстер-клас з управління яхтою, а також розповімо про тонкощі яхтового справи; запропонуємо водні атракціони зі своєї бази або з сусідніх марин)

- смачне і практичне рішення застілля (порекомендуємо і підкажемо як зовсім недорого, комфортно і дуже смачно провести свій відпочинок на борту і зеленої пристані; світ не стоїть на місці - ми прихильники кращих тенденцій кейтерингу)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Общеінформаціонний текст для оптимізації сайту:


Існує два варіанти відпочинку на яхті для відпочиваючих:

• перший - оренда покаютная, коли прогулянка на яхті здійснюється за встановленим точному маршруту та графіку

• другий - взяти яхту на певний термін, коли маршрут і графік руху може бути змінений за вашим бажанням, крім початкової і кінцевої точки подорожі, адже річкові прогулянки по Дніпру — завжди захоплюючий захід.

З точки зору здоров'я такі прогулянки на яхтах не мають особливих протипоказань, однак якщо ви страждаєте морською хворобою, для вас це не найкращий спосіб організації відпочинку. В крайньому випадку, є нетривалі прогулянки поДніпру, які припадуть до душі будь-яким бажаючим організувати свій відпочинок на річці ввигляді невеликого подорожі. При бажанні можна просто влаштувати банкет на яхті за будь-що: корпоративний чи це свято, ювілей або ж просто прогулянки по Дніпру, Київ має широкі можливості по організації подібного виду відпочинку.

 

Оренда теплохода в Києві, оренда і прокат яхт, прогулянки по Дніпру

Річка завжди приваблювала любителів активного відпочинку, а відпочинок на теплоході сподобається навіть самому запеклому не любителю активного відпочинку. Сьоогодніоренда теплохода в Києві стає такою ж нормою, як оренда автобуса для виїзду на пікнік, тільки оренда теплоходу надає відпочиваючим набагато більше можливостей для активного відпочинку і розваг.

За можливості оренди теплоходів, Київ, звичайно ж, найбільш «просунуте» місто в усьому річковому пароплавстві України. Організований відпочинок на теплоходах тут практикується вже давно, хоча в даний час його форми стали більш різноманітні. Це і звичніпрогулянки по Дніпру, і можливість організувати свято на теплоході, і відмінна корпоративна вечірка на острові, і будь-які інші заходи, коли теплохід, оренду якого ви замовили, знаходиться в цей час у вашому повному розпорядженні.

Звичайно, теплохід, не автомобіль, і певні обмеження, пов'язані з безаварійним плаванням і безпекою для пасажирів, існують. Тому орендувати теплохід - значить, не тільки отримати бажаний відпочинок, а й дотримуватися певних правил поведінки. Тривалий прокат теплохода в Києві повинен бути ретельно продуманий від маршруту і графіка руху, до забезпечення харчування і прибирання місць відпочинку за собою..

Потрібно мати на увазі, що теплоходи в Києві належать різним власникам, серед яких не всі можуть забезпечити вам гідне обслуговування. Щоб прокат теплохода не зіпсував вам захід, переконайтеся в надійності судновласника..

Для багатьох компаній оренда теплоходів в Києві стала вже доброю традицією, і приводом для прокату теплоходів може стати будь-яке значиме подія в компанії. Недарма по використанню такої послуги, як прокат теплохода, Київ займає провідне місце серед інших міст на Дніпрі.

Безумовно, оренда теплоходів- це чудова можливість поєднати урочистість події з перевагами активного відпочинку на річці. Хоча для цього є не тільки оренда теплоходів, Київ, з його численними водними судами, надає й інші можливості. Наприклад, оренда яхт також популярна, а прокат яхти - набагато доступніше, ніж оренда більшого судна. Хоча, звичайно, оренда яхт в Києві теж має широкий спектр цін: все залежить від класу яхти, оренду якої ви замовите.

Багатьом гостям столиці подобається оренда яхт, Київ, сфотографований з Дніпра чудова пам'ять на все життя! Тим більше що оренда яхти в Києві для багатьох взагалі єдина можливість пройти по Дніпру на яхті. Та й для киян прокат яхт - відмінний спосіб цікаво провести час. Так що сьогодні оренда яхти - не така вже нездійсненна мрія, як здавалося в радянські часи. Хіба що фуршет на яхті буде задоволенням не з дешевих.

 

Але можливості для відпочинку на воді, це не тільки теплохід або оренда яхти, Київ готовий запропонувати і самий великий вибір катерів. Оформити прокат катера набагато простіше, ніж теплохода або яхти. А задоволення, отримане від оренди катера, буде нітрохи не гірше. Вам досить вибрати катер, оренда якого вас влаштує за ціною. Сьогодні прокат катерів доступний кожному. І гості міста, і мешканці столиці часто здійснюють прогулянки по Дніпру, Київ - дуже гарне місто, відпочиваючим завжди хочеться помилуватися їм з боку.

Таким чином, оренда катерів поряд з орендою яхт і теплоходів є чудовою нагодою відпочинку на Дніпрі.