+38 (097) 327 18 68
+38 (099) 268 53 44

Оренда яхт за кордоном

Середня вартість круїзної яхти коливається від 200 до 500 тисяч доларів. Але для того, щоб отримати насолоду від свободою відпочинку на яхті досить 1-2% від її вартості! Таку можливість надає добре розвинений і популярний в світі Міжнародний чартер. Наша компанія пропонує Вам познайомиться з типовими моделями яхт, які можна взяти в оренду практично в будь-якій точці світу, від Чорного і Середземного морів до Атлантичного океану.

Ми надамо Вам підтримку при виборі яхти, оформленні документів, підберемо Вам шкіпера, якщо Ви ще не маєте міжнародного сертифікату на управління яхтою. Розробка маршруту, розрахунок бюджету подорожі, консультації по екіпіровці і харчуванню на яхті - все це вимагає досвід і знання, яким поділяться наші капітани і менеджери, щоб Ваша подорож була легким і комфортним.  

Оренда яхт за кордоном потижневий, з суботи до суботи, тому плануйте свій час для яхтингу не менше 7ми днів. Вибирайте час і акваторію, знайомтеся з основними моделями яхт і телефонуйте! Щиро бажаємо Вам відчути силу вітру в вітрилах Вашої яхти.