+38 (097) 327 18 68
+38 (099) 268 53 44

Міжнародна школа капітанів

Для того, щоб з командою друзів взяти в оренду яхту десь в Середземномор'ї і САМОСТІЙНО КЕРУЮЧИ ЯХТОЮ подорожувати по морях, островам і країнам, компанія Рентфлот пропонує Вам пройти курс навчання з управління парусно-моторної яхтою і отримати диплом INTERNATIONAL BAREBOAT CAPTAIN / SKIPPER ( сертифікат BSS).

Навчання яхтингу проводиться по американській системі International Yacht Training (IYT). Ця система навчання яхтингу вже широко поширена по всьому світу і має відділення в двадцяти дев'яти країнах. Навчання проводиться, для Курсанов з країн СНД, російською мовою. Після закінчення курсу та успішного складання заліку, оформляються і видаються Права-ліцензії IYT, які визнаються всіма провідними яхт-чартерними компаніями світу.

Повний курс навчання включає в себе Теоретичний курс (6 занять по 3 години) і Практичні заняття (3 заняття по 3 години), а також навчальний похід (залікове плавання) по Середземному морю (7-14 днів), після закінчення якого і видається Сертифікат BSS (BAREBOAT SKIPPER Sail) і International Boating & Sailing Passport. При цьому, є можливість пройти весь курс (теорія + практика) в рамках 2-х тижневого плавання на Середземному морі.

Вартість навчання 1200-1500 дол. в залежності від сезону.